Sporto šventė „Šventinis bėgimas“

Užtikrinant Covid-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemones, dvi gruodžio savaites visų klasių aktyviausi mokiniai dalyvavo nuotoliniame „Vilniaus maratono“ bėgime, atskirais klasių koncentrais. Mokiniai bėgo nuo 1 km iki 5 km distancijas. Kiekvienas dalyvis buvo apdovanotas „Vilniaus maratono“ medaliais, kuriuos mums parūpino jo organizatoriai. Kaip ir kas metais prie mūsų organizuojamo bėgimo prisidėjo mūsų bendruomenės nariai. A. Aksomaitis ir K. Kruvelis prabėgę 5 km, 10 km ir 21,098 km.

Gruodžio 21 d. mūsų gimnazijoje vyko programos „Jaunimas gali“ šventinis bėgimas. Neišsigandę šalto oro  vaikai išbėgo į netoliese esantį parkelį ir prabėgo 2 km. Dalyviai apdovanoti  „Euro vaistinės“ organizatorių parūpintais medaliais. Raudonais žandais  ir gera nuotaika spindintys vaikai grįžo į namus. Šiemet savo egles jie gali pasipuošti ką tik pelnytais medaliais.

Dėkojame programos „Jaunimas gali“  koordinatoriams, „Vilniaus Maratonas“  bėgimo organizatoriams, „Euro vaistinės“ bėgimo organizatoriams už mums parūpintus medalius.

Fizinio ugdymo mokytoja B. Balžekienė