Sėkmė konkurse „Rytojaus startuolis“

Gruodžio mėn.  Ariogalos gimnazijos 8, I, II gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo Ūkio ministerijos ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) organizuotame konkurse „Rytojaus startuolis“. Mokiniai konkursui pateikė plakatus, kurių tema „Ateities verslas“. Netgi trys klasės (8 a, I b ir II a) laimėjo pažintines technologijų ekskursijas Viliniuje! Mokiniai lankėsi Nacionaliniame fizinių ir technologijos mokslų cente, lazerių įmonėje „Ekspla“, aukštųjų medicinos technologijų centre „Viltechmeda“, saulės modulius gaminančioje įmonėje „BOD“, techniniuose bendruomenės centruose „Technariumas“ ir „Padirbtuvės“. Mokiniai įgijo žinių apie naujausių technologijų taikymą įmonėse ir įsitikino, kad darbdaviams reikia kūrybingų, išsilavinusių žmonių, gebančių sukurti naujus produktus ir generuojančių inovatyvias idėjas.  Nuoširdžiai dėkojame į ekskursijas mokinius lydėjusioms mokytojoms Birutei Balžekienei ir Daivai Vaičaitienei!

Chemijos mokytoja Žaneta Kalėjutė