Šeimų šventė Ariogalos gimnazijoje

Rugsėjo mėnesį Ariogalos gimnazijoje vyko pradinių klasių „Šeimų šventė“.  Šventė vyko dviem etapais: pirmasis- piešinių konkursas; antrasis- individualus bėgimas.

Piešinių konkursas skirtas Tokijo 2020 Olimpinėms žaidynėms buvo vykdomas rugsėjo 22 dieną. Dalyvavo apie 200 mokinių, iš jų atrinkti net 45 geriausi darbai ir surengta piešinių ekspozicija Ariogalos gimnazijoje.Visi 45 mokiniai apdovanoti diplomais ir balionais.

Kasmet mes susitikdavome visi, kaip viena didelė šeima, atlikti linksmųjų ir judriųjų estafečių. Tačiau gyvenimas pakreipė mūsų norus kita linkme, tad turėjome burtis visi – tik atskirai. Kiekviena šeima turėjo parsisiųsti bėgimo programėlę ir jai pasirinktu patogiu laiku bėgti su savo šeima pasirinktą atstumą. Bėgime sudalyvavo apie 100 bėgikų- mokinių ir jų tėvelių. Visi buvo apdovanoti medaliais ir balionais, taip pat apdovanoti net 5 didžiausią atstumą įveikę bėgikai. Išrinkta ir apdovanota sportiškiausia ir gausiausiai bėgime sudalyvavusi  klasė.

Nors ir neįprastu būdu, bet šventė mums pavyko. Dėkojame visiems už gerą nuotaiką, įdėtas pastangas, atkaklumą ir puikų sudalyvavimą šventėje.

Birutė Balžekienė