Šeimų sporto šventė

Fizinis aktyvumas – nauda sveikatai ir smagi pramoga. O ypač smagu sportuoti būryje gerų draugų.
Balandžio 18 dieną  Ariogalos gimnazijos pradinukų ir jų tėvelių komandos buvo pakviestos į „Linksmųjų estafečių“ varžybas. Šio gražaus renginio sumanytojas ir organizatorius – Matas Skamarakas su padėjėjų komanda. Šventės dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Arvydas Stankus ir palinkėjo sėkmės, puikios nuotaikos.

Skambant linksmai muzikai Matas pravedė mankštą. Estafetės buvo labai linksmos ir įvairios, reikalaujančios vikrumo, greitumo, sumanumo. Renginio metu visus lydėjo puiki nuotaika, azartas.

Komandinės varžybos vaikams ir jų tėveliams suteikė daugiau pasitikėjimo savo jėgomis, ugdė jų ištvermę, skatino veikti drauge, įrodė, kad tik vienybėje galybė. Pralaimėjusių nebuvo. Nugalėjo draugystė. Visi dalyviai buvo apdovanoti medaliais.

Mes tikime, kad vaikų ir tėvų dalyvavimas sportiniuose renginiuose skatina norą sportuoti, ugdo bendruomeniškumą.

Dėkojame renginio organizatoriams, mokiniams ir jų tėveliams, klasių mokytojoms už aktyvų dalyvavimą sporto šventėje.

Auksė Jankūnienė, pradinių klasių mokytoja