Šaulių stovykla

Spalio 25-27 dienomis nuaidėjo, nudundėjo kasmetinė mūsų stovykla.Stovyklos metu 80 jaunųjų šaulių išklausė I ir II pakopų įvadus. Stovykloje šauliai gilino žinias į topografiją, maskavimasi, palapinsiausčių statymo būdus, rikiavimasi, šaudymo principus, higieną lauko sąlygomis, laužų tipus bei ugnies gavimo būdus ir į LŠŠ istoriją. Taip pat tobulino bendradarbiavimo įgūdžius, komandos formavimą ir išmintingumą. Stovyklos gale jaunųjų šaulių laukė kliūčių ruožas, kurio metu vieni nuo kitų mažai atsiliko, taip sukurdami dar didesnę intrigą ir įdomumą.
Rytus pasitikome su mankšta, o į valgyklą žygiuodami traukėme dainas, drebindami visą Ariogalos miestelį.
Labai džiaugiamės, kad stovyklos metu mus lankė Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės vadas Vytautas Žymančius, taip pat 209 kuopos vadas Andrius Bautronis.

Stovyklos metu buvo įteikti ženklai ilgamečiams būrelių vadovams – E. Vyšniauskui ir R. Adomaitiene, už nuopelnus Lietuvos šaulių sąjungai.
Labai smagu, kad po stovyklos išlydėjome vieni kitus su šypsena. Džiugiu, kad kai kuriems, tai buvo pirmoji stovykla, bet, kaip išgirdome, ne paskutinė.