Saugaus eismo pamokėlė

Pirmokų tėveliams, mokytojams rūpi, kad vaikai saugiai pasiektų mokyklą ir sveiki grįžtų namo. Rugsėjo 27 dieną Ariogalos  gimnazijos pirmokai susitiko su Raseinių policijos bendruomenės pareigūnu Dariumi Jonaičiu ir Lietuvos policijos simboliu Amsiu. Pareigūnas mokiniams pravedė saugaus eismo pamokėlę. Priminė, kaip elgtis gatvėje, kaip eiti per pėsčiųjų perėją, kur laukti autobuso, kaip saugiai pereiti gatvę išlipus iš autobuso. Kalbėjo apie atšvaitų svarbą tamsiu paros metu, pademonstravo, kaip tinkamai juos segėti.  Mokiniai žiūrėjo filmukus apie saugų eismą, atliko interaktyvias užduotis.  Pamokėlės pabaigoje pirmokai Amsiui prisiekė neskubėti ir būti atidžiais bei drausmingais eismo dalyviais bei kartu nusifotografavo.

Dėkojame bendruomenės pareigūnui Dariui ir Amsiui už bendradarbiavimą.

Auksė Jankūnienė, mokytoja