RŠPT dailės ir technologijų kūrybinių darbų konkursas „Kalėdinė pasaka“

Gruodžio mėnesį, pasitikdami didžiąsias metų šventes, Raseinių rajono 5-12 klasių mokiniai kūrė darbus parodai-konkursui „Kalėdinė pasaka“. Parodai-konkursui  pateikti  individualūs arba kolektyviniai kūrybiniai darbai, jie atlikti įvairiomis dailės ir technologijų technikomis, panaudojant gamtines medžiagas, audinius, siūlus, popierių, antrines žaliavas ir kt. Taigi, kviečiame pasigrožėti sukurtais darbais, o 2021 m. sausio mėnesį vertinimo komisija išrinks kiekvienos amžiaus grupės laimėtojus. 

      Parodos-konkurso iniciatoriai – technologijų ir dailės mokytojų metodiniai būreliai. 

Darbai buvo vertinami keturiose amžiaus kategorijose: 5-6 klasės, 7-8 klasės, 9-10 klasės ir 11-12 klasės 

SVEIKINAME NUGALĖTOJUS: 

 Su kolektyviniu bendru darbu 8b klasės mokines užėmusias I vietą: 

Ugnę Klasauskaitę ir Skaistę Klizaitę 

 Bei už puikų piešinį  Pauliną Budrytę IIužėmusią III vietą 

  Kviečiame pasigrožėti konkurso dalyvių kūrybiniais darbais.  

http://www.rspt.lt/naujienos/2020/12/kvieciame-i-kaledine-pasaka  

 „Kūrybinės dirbtuvėlės“ būrelio vadovė Simona Bartkienė ir  dailės mokytoja Lijana Raginskienė