Respublikinis virtualus piešinių konkursas „Žiemos magija“

Raseinių r. Ariogalos gimnazija ir Raseinių švietimo pagalbos tarnyba suorganizavo respublikinį PUG vaikų ir pradinių klasių mokinių virtualų piešinių konkursą „Žiemos magija“. Konkurso organizatorės – Raseinių švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Saulė Sitavičienė ir Ariogalos gimnazijos pradinių klasių mokytojos Aldona Zajančkauskienė, Daiva Stankienė, Rita Urbonienė, Auksė Jankūnienė – džiaugėsi pavykusiu renginiu bei mokinių darbų gausa iš įvairių šalies ir mūsų rajono ugdymo įstaigų.

Konkurse dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai ir pradinių klasių mokiniai iš Raseinių r. Ariogalos gimnazijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Raseinių r. Kultūros centro dailės studijos. Džiugu, kad į šį konkursą savo mokinių darbus atsiuntė ir kolegos iš septynių šalies ugdymo įstaigų: Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos, Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos, Kauno r. Garliavos Jonučių pagrindinės mokyklos, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos, Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazijos, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos, Šakių „Varpo“ mokyklos Slavikų pradinio ugdymo skyriaus. Konkursui vaikus ruošė 52 mokytojai ir pateikė 245 darbus.

 

Darbų vertinimo komisija, kurią sudarė: Raseinių ŠPT metodininkė Saulė Sitavičienė, Ariogalos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Norkienė, Laima Bytautienė, pradinių klasių mokytoja metodininkė, vyresnioji dailės mokytoja, Kėdainių krašto Dailės draugijos narė, tautodailininkė, turėjo nemažai paplušėti, kol išrinko laureatus.

PUG vaikų tarpe laureatais tapo vaikai iš Ariogalos gimnazijos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir Šaltinio progimnazijos. Pirmų klasių tarpe – mokiniai iš Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijos, Rokiškio Senamiesčio progimnazijos, Raseinių Šaltinio progimnazijos. Laureatais antrų klasių tarpe tapo mokiniai iš Ariogalos gimnazijos, Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Raseinių r. kultūros centro dailės studijos. Trečių klasių laureatai – iš Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Raseinių r. kultūros centro dailės studijos, Šakių „Varpo“ mokyklos Slavikų pradinio ugdymo skyriaus. Ketvirtų klasių tarpe laureatais tapo mokiniai iš Raseinių r. kultūros centro dailės studijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos.

Konkurso laureatai apdovanojami Raseinių švietimo pagalbos tarnybos diplomais. Visais vaikų magiškos žiemos piešiniais galima pasigrožėti Raseinių švietimo pagalbos tarnybos interneto svetainėje www.rspt.lt ir Tarnybos Facebook paskyroje https://fb.watch/2n0Xb6ZSyy/

Konkurso organizatoriai dėkoja visiems mažiesiems dailininkams, mokytojams, parengusiems juos šiam konkursui, vertinimo komisijai. Linki jaukių, ramių artėjančių šv. Kalėdų, kai namuose dega žvakelės, kvepia eglutės šakos, sušyla širdys ir visi dalinasi gerumu ir meile.

Auksė Jankūnienė, pradinių klasių mokytoj