Respublikinis virtualus piešinių konkursas „Žiemos magija“

Raseinių r. Ariogalos gimnazija ir Raseinių švietimo pagalbos tarnyba suorganizavo respublikinį PUG vaikų ir pradinių klasių mokinių virtualų piešinių konkursą „Žiemos magija“. Konkurso koordinatorė – Raseinių švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Saulė Sitavičienė. Organizatorės – Ariogalos gimnazijos pradinių klasių mokytojos Aldona Zajančkauskienė, Daiva Stankienė, Rita Urbonienė, Auksė Jankūnienė. Konkurse dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai ir pradinių klasių mokiniai iš Raseinių r. Ariogalos gimnazijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Raseinių r. Kultūros centro dailės studijos. Džiugu, kad į šį konkursą savo mokinių darbus atsiuntė ir kolegos iš penkių šalies ugdymo įstaigų: Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos, Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos Rokiškio Senamiesčio progimnazijos, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos, Šakių „Varpo“ mokyklos Slavikų pradinio ugdymo skyriaus. Konkursui vaikus ruošė 44 mokytojai ir pateikė 121 piešinį.

Darbų vertinimo komisiją sudarė: Ariogalos gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Norkienė, Laima Bytautienė – pradinių klasių mokytoja metodininkė, vyresnioji dailės mokytoja, Rita Krištopaitienė – vyresnioji pradinių klasių ir technologijų mokytoja.

PUG vaikų tarpe laureatais tapo vaikai iš Ariogalos gimnazijos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos,  Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos, Raseinių r. Kultūros centro dailės studijos. Pirmų klasių tarpe – mokiniai iš Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos, Ariogalos gimnazijos, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos. Laureatais antrų klasių tarpe tapo mokiniai iš Ariogalos gimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos, Šakių „Varpo“ mokyklos Slavikų pradinio ugdymo skyriaus, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos. Trečių klasių laureatai – iš Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos, Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos, Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos, Ariogalos gimnazijos. Ketvirtų klasių tarpe laureatais tapo mokiniai iš Raseinių r. Kultūros centro dailės studijos, Raseinių Viktoro Petkaus progimnazijos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Ariogalos gimnazijos.

Konkurso laureatai apdovanojami Raseinių švietimo pagalbos tarnybos diplomais. Visais vaikų magiškos žiemos piešiniais galima pasigrožėti paspaudus ant nuorodos https://youtu.be/hWBh1uAnrdk

Nuoširdžiai dėkojame   mokiniams ir juos parengusiems mokytojams už nuostabius piešinius bei vertinimo komisijai už kantrybę renkant laureatus. Linkim jaukių, ramių  šv. Kalėdų, sėkmingų ir kūrybingų ateinančių metų.

 

Konkurso organizatorės: Aldona Zajančkauskienė, Daiva Stankienė, Rita Urbonienė,

Auksė Jankūnienė