#We Remember (Mes prisimename)

Daugelyje pasaulio valstybių oficialiai minima Holokausto aukų atminimo diena – Sausio 27 – oji. Ši diena yra susijusi su Aušvico koncentracijos stovykloje išlikusių  gyvų kalinių išlaisvinimu. Tokių buvo apie 8000.

Jau buvo tapusi tradicija mūsų gimnazijoje kasmet rengti respublikinį renginį šiai dienai paminėti, pagerbti milijonus nužudytų žydų tautybės žmonių. Deja, šiemet karantinas sutrukdė renginiui įvykti. Tačiau mes turime galimybę parodyti Lietuvai ir pasauliui, kad nepamiršome šiurpios praeities ir kad esame pasirengę neleisti istorijai pasikartoti.

Kviečiame visą gimnazijos bendruomenę prisijungti prie gražios iniciatyvos, pasigaminti plakatėlį su užrašu ,, #WeRemember„, nusifotografuoti ir nuotrauką patalpinti socialiniuose tinkluose su grotažyme  #WeRemember.

Gimnazijos TUC