Raseinių r. Ariogalos gimnazijos bendruomenė Kalėdas pasitiko virtualiu ,,Šventiniu bėgimu“

Nuo 2016 metų Raseinių rajono Ariogalos gimnazijos mokiniai turi puikią galimybę dalyvauti programos ,,Jaunimas gali“ veiklose. Idėja sukurti šią programą, jos sumanytojams kilo dar 2014 m., susipažinus su įkvepiančia organizacijos„Hoops 4 Hope““ (liet. Vilties lankai) veikla.Kazickų šeimos fondas yra steigėjas ir pagrindinis „Jaunimas gali“ programos rėmėjas. Šia programa siekiama kilnaus tikslo, kad įvairių užsiėmimų dėka visos šalies jaunimas turėtų galimybes ugdyti vertingus gyvenimo įgūdžius.„Jaunimas gali” programa – tai ne tik sportas ir nuostabus laikas kartu. Jaunimas, prisijungdamas prie mūsų bendruomenės, prisijungia prie komandos, kuri dirba iš visos širdies dėl vaikų ir siekia padėti kiekvienam jam tapti geriausia savojo AŠ versija. Tad tai kur kas daugiau nei sportas ir užsiėmimai.

                             Dar spalio mėnesį turėjęs vykti renginys dėl susiklosčiusios situacijos buvo atidėtas. Vis dėl to – nėra padėties be išeities! Bendradarbiaujant su VšĮ ,,Tarptautinis maratonas“, „Jaunimas gali“ ir „Vilniaus maratono“ bėgimus pasitikome gruodžio mėnesį virtualiame ,,Šventiniame bėgime“. Net dvylikoje Lietuvos regionų vykęs bėgimas sulaukė 500 dalyvių. Ariogalos gimnazijos jaunimas taip pat neliko abejingas šiai idėjai ir su džiaugsmu įveikė pasirinktą trasą, kurią galėjo sudaryti 1, 3 arba 5 kilometrai. Džiugu, kad prie jaunimo prisidėjo ir vyresnio amžiaus mūsų krašto gyventojai, kurie yra puikus pavyzdys, įrodantis, kad bėgimas yra neįkainojamas sveikatos šaltinis. Iš 72 užsiregistravusių dalyvių 54 atsiuntė programėlėmis užfiksuotus rezultatus, kuriuos organizatoriai įvertins medaliais, sertifikatais bei Kalėdiniu sveikinimu. Džiaugiamės už visus dalyvius ir viliamės, kad netrukus ir vėl turėsime galimybę visi kartu susiburti į Ariogalos gimnazijos ir ,,Jaunimas gali“ organizuojamus renginius.

Raseinių r. Ariogalos gimnazijos mokytojai

Birutė Balžekienė ir Darius Gricius