Raseinių r. Ariogalos gimnazija respublikinio konkurso – akcijos ,,Sveikatos fiesta 2021“ nugalėtoja

Šiais metais iš visos Lietuvos  konkurse dalyvavo  virš 5000 ikimokyklinukų, mokinių, mokytojų, visuomenės sveikatos priežiūros specialistų, sveikatos ugdymo koordinatorių.

Konkurso tikslas – mokinių, mokytojų ir bendruomenės pastangomis kurti inovatyvią ir integruotą sveikatos stiprinimo sistemą ir sveikatai palankią aplinką. Ariogalos gimnazijos ,,Sveikuolių” klubo veiklos koordinatorė  Vilma Šegždienė parengė per 2020-2021 mokslo  metus gimnazijoje įdomesnių vykusių veiklų  aprašymą ir vaizdinę medžiagą. Dalyviai galėjo pateikti organizatorių siūlomas veiklas ar savo originalių idėjų realizavimo aprašymus. Darbai atskirose amžiaus grupėse buvo vertinami už sveikos gyvensenos integralumą, pasirinktos idėjos bei veiklos aktualumą, jos įgyvendinimo kūrybiškumą, individualumą, atlikimo kokybę, estetiškumą.

 

Esame apdovanoti  LMNŠC padėkos raštais, vertingais prizais. Per 2021-2022 metus taip pat  įsipareigojome vykdyti įvairias veiklas. Viena svarbiausių tai, kad šiuo metu dalyvaujame projekte „Mokyklos eina“, kurio tikslas – pasitelkiant inovatyvias ir vaikams susidomėjimą keliančias priemones skatinti kasdien jų surenkamų žingsnių skaičių bei edukuoti apie fizinio aktyvumo svarbą jų raidai bei savijautai. Iššūkis pasibaigė ir mes esame tarp 60 aktyviausiai ėjusių mokyklų, todėl  tapome tiesioginiais projekto „Mokyklos eina“ dalyviais.  Projekto metu dalyvių laukia: žingsnių iššūkiai moksleiviams ir mokyklos bendruomenei, virtualios mokyklos pažintinės trasos sukūrimas bei sveikatingumo pamokos. Stengsimės laimėti!

Džiugu, kad „Sveikatos fiestos“ organizatoriai  siūlo dalyvauti netradicinėse veiklose, aktyviai leisti laiką, nes tai skatina mokinių ir mokytojų motyvaciją saugoti sveikatą ir ugdyti sveikos gyvensenos gebėjimus, pasidalinti gerąja patirtimi.

Vilma Šegždienė, Raseinių r. Ariogalos gimnazijos mokytoja