Rajoninis konkursas – paroda „Kalėdinis atvirukas“

Kalėdos – tai metas, kai sušyla širdys, kai namuose jaukiai dega žvakelės ir švelniai kvepia eglutės šakos, o žmonės dalinasi gerumu ir meile…

Raseinių r. Ariogalos gimnazijoje vyko rajoninis konkursas – paroda ,,Kalėdinis atvirukas“. Konkurse dalyvavo priešmokyklinio ugdymo vaikai ir pradinių klasių mokiniai iš Raseinių r. Ariogalos gimnazijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių r. Šiluvos gimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Raseinių r. Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro, Raseinių r. Girkalnio pagrindinės mokyklos, Raseinių specialiosios mokyklos bei priešmokyklinio ugdymo vaikai iš Ariogalos lopšelio – darželio ir Raseinių lopšelio – darželio „Liepaitė“. Akį džiugino net 244 kūrybiniai darbai.

Konkurso dalyvius ir svečius pasveikino Ariogalos gimnazijos 3 a klasės mergaičių ansamblis, vadovaujamas mokytojos metodininkės Daivos Stankienės. Mergaitės atliko dainą „Angelo pėdutės“. Visus sužavėjo Heinriko Lichnerio fortepijoninė pjesė „Trumpa istorija“, kurią atliko 4 a klasės mokinys Lukas Danielius Kolojanskas. 4 a klasės mokinių mišrus ansamblis padainavo dainą „Kalėdos“. Juos paruošė vyresnioji mokytoja Rita Urbonienė. Renginio vedėja – 4 a klasės mokinė Mila Špokaitė padeklamavo  eilėraštį apie žiemą.

Ariogalos gimnazijos direktorius Arvydas Stankus pasveikino visus artėjančių švenčių proga ir pasidžiaugė, kad šis renginys turi gilias tradicijas. Maloniai nuteikia nuostabūs mokinių darbai, jų gausa.

Renginio organizatorė Rita Urbonienė pranešė, kad 15 laureatų bus apdovanojami  Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomais, dovanėlėmis bei rėmėjų padovanotais saldumynais. Konkurso organizatoriai išrinko 5 kūrybiškai atliktus mokinių darbus, kurių autoriai gaus Ariogalos gimnazijos direktoriaus padėkas bei saldžias dovanėles. Laureatams diplomus įteikė gimnazijos direktorius Arvydas Stankus ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Norkienė. Apdovanojimai atiteko Aistei Urbonaitei (Raseinių r. Ariogalos lopšelis – darželis, vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Žydrūnė Ališauskienė), Rokui Žukauskui (Raseinių r. Ariogalos lopšelis – darželis, vyresnioji priešmokyklinio ugdymo pedagogė Vijolė Lileikienė), Elzei Tamašauskytei (Raseinių lopšelis – darželis „Liepaitė“, priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Rita Gurskienė ), Elingui Hilbrektui (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, mokytoja metodininkė Ingrida Račickienė), Ligitui Stunžėnui (Raseinių r. Šiluvos gimnazija, vyresnioji mokytoja Zita Baltrušaitienė), Einorui Ragauskui (Raseinių Šaltinio  progimnazija, mokytoja metodininkė Raimonda Latvienė), Nedui Jonuškai (Raseinių r. Ariogalos gimnazija, vyresnioji mokytoja Gražina Seredienė), Viltei Butkutei (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla, mokytoja metodininkė Rita Petkienė), Gustei Vaičekauskaitei (Raseinių r. Ilgižių mokykla – daugiafunkcis centras, mokytoja Lina Jurgelevičė ), Viltei Dunauskaitei (Raseinių  Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla, mokytoja metodininkė Gražina Šimkevičienė), Laimonui Vasiliauskui (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo  gimnazija, vyresnioji mokytoja Jūratė Dumskienė), Erinijai Naciūtei (Raseinių r. Girkalnio pagrindinė mokykla, vyresnioji mokytoja Jūratė Jokubauskienė), Rugilei Bartkutei  (Raseinių r. Ariogalos gimnazija, vyresnioji mokytoja Rita Urbonienė), Orintai Masiulytei (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla, mokytoja metodininkė Dalia Kosienė), Jurgitai Petrauskaitei (Raseinių specialioji mokykla, specialusis pedagogas metodininkas Ovidijus Jurgutis).

Organizacinė grupė – Aldona Zajančkauskienė, Daiva Stankienė, Rita Urbonienė, Auksė Jankūnienė – dėkoja visiems konkurso dalyviams, jų tėveliams, mokytojams, svečiams. Nuoširdžiai dėkojame ir mūsų renginio rėmėjams –  UAB „Jurliga“ direktorei Jurgitai Paimbrekienei, UAB „Agnata“ savininkams Rasai ir Remigijui Gerdzevičiams – už saldžias dovanėles. Linkim ramių, jaukių ir džiugių šv. Kalėdų, kūrybingų ir prasmingų ateinančių metų.

Auksė Jankūnienė, pradinių klasių mokytoja