Projektas “Laiškas ketvirtokui”

Spalio – gruodžio mėn. Vyko respublikinis 4 klasių mokinių projektas „Laiškas ketvirtokui“, kurį organizavo Ariogalos gimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Lina Razmantienė ir Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Lina Stasiulevičienė. Šio projekto tikslas – ugdyti mokinių gebėjimą tiksliai ir aiškiai reikšti mintis raštu bei susipažinti su kitų mokyklų ketvirtokais ir susirasti draugų. Projekte galėjo dalyvauti Lietuvos Respublikos bendrojo ugdymo įstaigų ketvirtų klasių mokiniai. Sulaukėme 248 laiškų, dalyvavo 53 mokyklos iš įvairių Lietuvos kampelių. Aktyviausias buvo Vilniaus kraštas.

Mes, projekto sumanytojos, tikime, kad projektas ,,Laiškas ketvirtokui“ bus tęsiamas, nes neabejojame jo prasmingumu ir reikalingumu.

Pradinių klasių mokytoja Lina Razmantienė