Programavimo nuotykis

Programavimas yra greitesnis būdas įgyvendinti mūsų idėjas ir efektyviausias būdas lavinti skaitmeninio mąstymo gebėjimus. Tačiau skaitmeninio mąstymo lavinimui nebūtinai reikia technologijų. Atvirkščiai, tam, kad technologijos veiktų, reikia mūsų skaitmeninio mąstymo įgūdžių.

Tad 2 b klasės mokiniai spalio 16 d.  lavino mąstymo įgūdžius, nuotoliniu būdu dalyvaudami programavimo savaitės  „Code week“ renginyje „Programavimo nuotykis“.

Dažnam skaitytojui perskaičius tokią antraštę kiltų klausimas, ar galima patirti nuotykį programuojant? Manau, kad antrokai atsakytų „Taip“. Jie  atliko programavimo veiklas be kompiuterio: programavo kelią iki kunigaikščių pilies, vėliau būdami robotais tikrino sudėliotus kodus; panaudodami lietuvių kalbos, matematikos, muzikos, dailės pamokose įgytas žinias, rengė programavimo užduotis savo draugams. Be to, bendradarbiaudami su draugais bei padedant mokytojai sukūrė stalo žaidimą.

Mokiniai įveikė programavimo iššūkius ir renginyje iškeltas problemas. O jūs norite patirti nuotykį? Tad dalyvaukite programavimo savaitės renginiuose. Sėkmės!

Saulė Tiškuvienė