Pradinukų „2021 metų draugų kalendorius“

Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla kartu su Raseinių rajono savivaldybe bei Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnyba suorganizavo rajono pradinių klasių mokinių projektą „2021 metų draugų kalendorius“.

Projektas skirtas etnokultūrinio projekto įgyvendinimui, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos organizuojamo 15-ojo vaikų piešinių kalendoriaus idėjos tęstinumui, 2021 metams – sausio 13-osios – Laisvės gynėjų dienos 30-mečiui, Lietuvos seimo paskelbtų Mokyklų bendravimo metų užbaigimui ir įprasminimui. Šio projekto iniciatorė pradinių klasių mokytoja metodininkė Gražina Šimkevičienė.

Ariogalos gimnazijos pradinukai  ir jų mokytojos, paragintos direktoriaus pavaduotojos ugdymui Aldonos Norkienės, aktyviai dalyvavo šiame projekte. Kiekvienai klasei buvo paskirti mėnesiai, o  mokiniai kūrė jiems iliustracijas bei rašė mintis apie kiekvieną metų mėnesį. Projekte dalyvavo ir mūsų gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai. Kalendorius labai spalvingas ir žaismingas, nes mokiniai labai stengėsi kurdami iliustracijas. 2 b klasės mokiniai ir mokytoja Saulė sukūrė savo klasės spalvingą kalendorių.

Dėkojame mokytojai Saulei Tiškuvienei už kalendoriaus maketavimą bei direktoriaus pavaduotojai ugdymui Aldonai Norkienei už bendradarbiavimą rengiant šį kalendorių.

Šio projekto iniciatorei Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokytojai Gražinai Šimkevičienei tariame ačiū ir linkime nesustoti bei toliau tęsti šią gražią tradiciją. Lauksime projekto tęsinio kitais metais ir kursime „2022 metų svajonių kalendorių“.

Auksė Jankūnienė, pradinių klasių mokytoja