Policijos pamokėlės

Rugsėjo 1 dieną Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus tyrėja (bendruomenės pareigūnė, atsakinga už prevencines paskaitas) Giedrė Deveikienė Ariogalos gimnazijos pirmokams pravedė saugaus eismo pamokėles. Pareigūnė paaiškino ir pamokė kaip nešioti atšvaitus, supažindino su šviesoforo signalais, saugiu elgesiu reguliuojamoje bei nereguliuojamoje sankryžoje pereinant gatvę. Atleikant interaktyvias užduotis, pasidžiaugė puikiomis pirmokų žiniomis.

Spalio 3 d. pamokos tęsėsi 7 klasių mokiniams: saugaus eismo ir nusikaltimų prevencijos temomis. Mokiniai buvo aktyvūs, sprendė kelių eismo taisyklių pažeidimų situacijas, dalinosi savo patirtimi.

Ariogalos gimnazija džiaugiasi bendradarbiavimu su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariatu.

Aldona Norkienė, Marytė Kvietkuvienė,direktoriaus pavaduotojos ugdymui