Pirmokų krikštynos

Jau du rudens mėnesius Ariogalos gimnazijos pirmokėliai keliauja į mokyklą. Jie vis drąsiau rašo raides, tiksliau skaičiuoja, sklandžiau skaito. Tad ketvirtų klasių mokiniai ir jų mokytojos nutarė, kad pirmokai jau gali tapti tikrais mokiniais. Dėl neįprasto laikotarpio, kada siaučia baisus virusas, Pirmokų krikštynos vyko kitaip.

Spalio paskutinį penktadienį pirmokėlių klasėse vyravo šventinė atmosfera. Pamokos vyko linksmai, žaismingai, užduotys buvo neįprastos. Vyravo Helovino nuotaika: linksmos dainelės, ritminiai šokiai, atliekami eksperimentai, rodomi filmukai. Vaikai džiaugėsi ir vaišinosi tėvelių parengtomis staigmenomis- saldumynais. Šaunios pirmokėlių mokytojos Daiva Stankienė ir Rita Krištopaitienė pasistengė, kad ši diena jų mokinukams būtų tikra šventė.

Netrukus pirmokai išgirdo garsų beldimą į klasės duris ir išvydo keletą ketvirtokų, jų mokytojas, gimnazijos direktorių Arvydą Stankų, direktoriaus pavaduotoją ugdymui Aldoną Norkienę nešinus dovanomis. Ketvirtokai pasidomėjo, ar pirmokai nori būti tikrais mokiniais. O kodėl gi ne? Visi pirmokai, pridėję ranką prie širdies, priėmė neoficialią priesaiką. Ketvirtokai paskelbė, kad nuo šios akimirkos pirmokai tampa tikrais Ariogalos gimnazijos mokiniais. Palinkėjo jiems sėkmingo skrydžio į Mokslo aukštumas, įteikė Pirmoko liudijimus, saldumynus. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Norkienė palinkėjo mažiesiems mokinukams sėkmės moksle, tinkamai elgtis ir padovanojo švytinčias liemenes, kad jaustųsi saugiai kelyje bei pamokų tvarkaraščius. Pavaduotoja pirmokams dovanojo ir nuotaikingą virtualų ketvirtokų ritminį šokį. Gimnazijos direktorius Arvydas Stankus pasveikino pirmokus, tapus Ariogalos gimnazijos mokiniais ir padovanojo ženkliukus su gimnazijos logotipu.

Pirmokai pavaišino ketvirtokus saldumynais, padėkojo visiems už linkėjimus, dovanėles ir pasižadėjo būti šauniais Ariogalos gimnazijos mokiniais. Mes tikime Jumis, pirmokai!

Auksė Jankūnienė, Gražina Seredienė, 4 klasių mokytojos