Piešinių konkursas „Mano augintinis“

Lapkričio 16 dieną  Ilgižių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo įstaigų pradinių klasių mokinių  ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų piešinių konkurso „Mano augintinis“ apibendrinamasis renginys.  Konkursui piešinius pateikė nemažas būrys Ariogalos gimnazijos pradinukų –  net 41.

Konkurso laureatais tapo šie mokiniai: Elzė Bortnikaitė, 1 b klasė (mokytoja Gražina Seredienė), Mila Špokaitė, 3 a klasė (mokytoja Rita Urbonienė), Ugnė Mūraitė, 4 a klasė  (mokytoja Aldona Zajančkauskienė), Vakarė Kacucevičiūtė,  4 b klasė (mokytoja Saulė Tiškuvienė).

Buvo skirtos nominacijos už spalvingumą, tautiškumą, originalumą. Konkurso nominantais tapo šie pradinukai: Akvilė Rupeikaitė, 1 a klasė (mokytoja Auksė Jankūnienė), Pijus Buividas, 1 b klasė (mokytoja Gražina Seredienė), Meda Sabašinskaitė, 3 b klasė (mokytoja Nijolė Juknienė), Eliza Aputytė, 4 a klasė (mokytoja Aldona Zajančkauskienė).

Visi laureatai ir nominantai apdovanoti diplomais ir padėkomis bei atminimo dovanėlėmis.