Paskutinis skambutis

Gegužės 24 dieną Ariogalos gimnazijos abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis!
Nuo pat ryto gimnazijos koridoriuose girdėjosi jaunatviškas šurmulys. Abiturientai, sumanę ne vieną įdomią atrakciją, kartu su klasių vadovėmis į gimnaziją atvyko spalvingu autobusu. Gimnazijos kieme juos pasitiko vienuoliktokai su trankia muzika, spalvingais šokiais, sveikinimais ir nuotaikingomis užduotimis. Skambantis varpelis abiturientus palydėjo į paskutinę pamoką, kurioje visi prisiminė prabėgusius metus mokykloje, pasidžiaugė gražiausiomis jų akimirkomis, pasidalino viltimis, kad brandos egzaminų sesija visiems bus sėkminga. Šventė tęsėsi Ariogalos kultūros namuose. Abiturientus sveikino gimnazijos direktorius A. Stankus, Raseinių r. savivaldybės meras A. Bautronis, tėvų atstovė J. Butvinskienė, IV b klasės vadovė G. Preikšienė, gimnazijos prezidentė U. Noreikaitė, šaunūs pirmokėliai. Ypatingą dieną nestigo sveikinimų, padėkų, gražių linkėjimų. Abiturientai negailėjo gražių žodžių tėvams, mokytojams ir gimnazijos bendruomenei. Šventę tęsė vienuoliktokai, kurie parengė nuotaikingą, teatralizuotą programą.

Mieli abiturientai, pamokos mokyklos suole baigtos, laukia naujas etapas – brandos egzaminų sesija ir studijų pasirinkimas. Didžiausios sėkmės Jums.

III a gimnazijos klasės mokinė Monika Zakaitė