Pasaulinė Nerūkymo diena

Minint Pasaulinę Nerūkymo dieną Ariogalos gimnazijoje svečiavosi Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnas Darius Joneikis. Lektorius 7-8 klasių mokiniams paskaitos metu pasakojo apie savo gyvenimo netinkamus poelgius ir supratimą, kad rūkymas –tai pavojingas ir priklausomybę sukeliantis veiksnys.

Savo kalbą pagrįsdamas gyvenimiškais pavyzdžiais svečias akcentavo rūkymo pasekmes, pavojingą sveikatai cigarečių sudėtį, cheminių medžiagų poveikį organizmui. Paskaita buvo vaizdinga ir įtaigi, nes į jos vedimą D. Joneikis pakvietė ir mokinius. Pastarieji tapo jo asistentais eksperimentuojant, demonstruojant prietaisus, muliažus.

Ši paskaita, mūsų nuomone, privertė ne vieną pagalvoti, kuo gali baigtis „nekalti“ bandymai.

Ačiū lektoriui ir Raseinių rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui už prasmingą paskaitą.

Giedrė Puodžiavelienė, Rima Draukšienė