Paroda „Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai kankiniai“

Kovo mėnesį Ariogalos gimnazijoje vyko paroda „Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai kankiniai“, kurią organizavo Ariogalos gimnazijos tikybos mokytoja Laimutė Neverdauskienė ir Žaiginio pagrindinės mokyklos tikybos mokytoja vienuolė ses. Regina Teresiūtė.

Atidarydama parodą, vienuolė papasakojo apie Lietuvos signatarus, jų pasiaukojimą, drąsą ir žiaurius  likimus kalėjimuose ir Sibiro gulaguose, taip pat pasidalino įspūdžiais iš kelionių po tremties vietas. Mokiniams vienuolė priminė neseniai vykusį Popiežiaus Pranciškaus vizitą Lietuvoje ir jo paraginimą Lietuvos jaunimui – nepamiršti tautos šaknų, prisiminti tautos istoriją.
Kovo 11-ąją išreiškėme norą būti savo likimo ir savo šalies šeimininkais. Smagu suvokti, kad Nepriklausoma Lietuvos valstybė jau įžengė į antrąjį šimtmetį. Išsaugokime ir puoselėkime lietuvybę ateities kartoms!
Tikybos mokytoja Laimutė Neverdauskienė