Palinkėjimų medis

Mokslo metų pradžia pirmokams dažniausiai būna pilna netikėtumų. Taip ir 1 b klasės mokiniams rugsėjo mėn. buvo ypatingas. Ugdytiniai ne tik pravėrė duris į Mokslo ir Žinių šalį, bet kartu su 3 b klasės mokiniais pradėjo dalyvauti tarptautiniame eTwinning projekte „Our Tree of Wishes“.

Šiame projekte dalyvavo 143 mokytojai su savo mokiniais net iš 28 Europos šalių. Projekto pagrindinis tikslas – tobulinti savo kalbos įgūdžius, mokyti išreikšti jausmus ir norus, ugdyti kūrybiškumą, susipažinti su kitų šalių kultūra bei bendradarbiaujant su draugais iš visos Europos, pagaminti originalų palinkėjimų medį.

Projekto pradžioje mokiniai pristatė save, kūrė logotipus, balsavo už kitų šalių labiausiai patikusius darbus. Vėliau piešė spalvingus piešinius, kuriuose vaizdavo įsivaizduojamus svajonių medžius. Taip bendradarbiaujant su kitų šalių ugdytiniais, buvo sukurta virtuali meno darbų galerija (https://www.emaze.com/@AOZRRZQLW/our-tree-of-wishes).

Spalio mėn. mokiniai ieškojo informacijos apie pasirinktą šalį, ją pristatė. Lapkričio – gruodžio mėn. gamino sveikinimų atvirukus, „ScrapColoring“ programėle spalvino pasirinktus darbelius, rašė bendrą laišką bendraamžiams. Sulaukus gausybės laiškų iš projekto partnerių, buvo sukurtas „Palinkėjimų medis“. Partneriai sukurtus darbus patalpino bendroje knygoje (https://read.bookcreator.com/BjCbkDW4HDhsaMHlylltzraSxTj1/L3QjIy8zTeaPFKxv2TTgYg)

Kai vienoje knygoje sutalpinta tiek nuostabiausių palinkėjimų, jie negali neišsipildyti… Tad vartydami mūsų bendros knygos puslapius, svajokite ir kurkite!

Rita Krištopaitienė ir Saulė Tiškuvienė, pradinių klasių mokytojos