Orientacinio bėgimo projektas „Pabėk nuo tamsos“

Sausio 31 – vasario 2 dienomis Druskininkuose buvo organizuojami „Olimpinės kartos“ mokymai, į kuriuos vyko trys Ariogalos gimnazijos mokinės (Jorė Vaičaitytė II a, Dovilė Kveselytė II a, Gerda Ališauskaitė II b) ir kūno kultūros mokytoja Birutė Balžekienė. Moksleiviams bei pedagogams buvo suteiktos galimybės pasisemti žinių iš profesionalų, kurie skatino organizuoti sporto renginius, imtis iniciatyvos, spręsti problemas ir įtraukti kitus mokyklų bendruomenės narius į bendrą veiklą.

Pasinaudoję mokymų medžiaga,  parašėme orientacinio bėgimo  projektą „Pabėk nuo tamsos“. Projekto partneris „Olimpinė karta“ skyrė finansavimą, todėl turėjome puikią galimybę gimnazijoje pravesti įdomų renginį.

Birželio 7 d. vyko komandinis orientacinis bėgimas „Pabėk nuo tamsos“, skirtas  Ariogalos mokyklos 75 metų jubiliejui paminėti. Mokiniai, sudarę trijų žmonių komandas, varžėsi dėl nugalėtojų vardo ir prizų. Dalyviai buvo skirstomi į dvi amžiaus grupes. Jaunesnieji įveikinėjo mažesnę trasos dalį, o vyresnieji turėjo stipriai pasistengti, kad surinktų visus punktus, paslėptus Ariogaloje. Finišavę dalyviai buvo apdovanoti medaliais, o stipriausieji – prizais. Matėme laimingus dalyvių veidus, girdėjome prašymus organizuoti kuo daugiau panašių renginių.

Labai dėkojame „Olimpinei kartai“ už suteiktą finansavimą bei Ariogalos gimnazijai už bendradarbiavimą.

Jorė Vaičaitytė, II a