Muzikos festivalis „Tau muzika“

Balandžio 3 d. Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje vyko Raseinių rajono ugdymo įstaigų vaikų ir mokinių muzikos festivalis „Tau muzika“, skirtas Vytautui Čepliauskui atminti bei Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos 100-mečiui paminėti. Į renginį susirinko gausus dalyvių būrys: Raseinių r. Nemakščių Martyno Maždydo gimnazija, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, Raseinių Šaltinio progimnazija, Šiluvos gimnazija ir kitos rajono ugdymo įstaigos.

Džiugu,  kad  muzikos festivalyje  dalyvavo ir Ariogalos gimnazijos vokalinis merginų ansamblis „Vivo“, 7 a klasė solistė Evelina Dabauskaitė ir III b klasės solistė  Rasa Povilionytė. Mūsų gimnazistės visus užbūrė gera nuotaika, savo skambiomis dainomis  pasveikino Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinę mokyklą su jos jubiliejumi.

Muzikos mokytoja Evelina Budrienė