„Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“

Džiugu, kad gruodžio 12 dieną, mūsų gimnazijos 7-8 klasių merginų muzikinė komanda „VIVO“ ,,nuriedėjo‘‘ į Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų festivalį-konkursą „Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“, vykusį Raseinių rajono Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijoje. Mokinius sveikino ir savo pasirodymais džiugino Raseinių Šaltinio progimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Raseinių  rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių specialiosios mokyklos, Raseinių rajono Girkalnio pagrindinės mokyklos, Raseinių rajono Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos komandos bei mūsų gimnazijos komanda. Festivalį pradėjo renginio šeimininkai savo muzikiniais pasirodymais ir sveikinimais. Komandos turėjo paruošti muzikinius prisistatymus, namų darbą – Kalėdinę dainą ir atlikti kūrybines bei improvizacines užduotis. Mokinių pasirodymus vertino ,,nykštukų“ vertinimo komisija, kuri skyrė diplomus su nominacijomis. Mūsų gimnazijos merginų komanda ,,VIVO“ laimėjo ŠAUNIAUSIOS komandos nominaciją.

Sveikiname ir linkime kūrybinės sėkmės …

Muzikos mokytoja Evelina Budrienė