„Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“

Džiugu, kad gruodžio 12 dieną, mūsų gimnazijos 8 klasių muzikinė komanda „VIVO“ ,,nuriedėjo‘‘ į Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų festivalį-konkursą „Muzikiniu traukiniu atrieda Kalėdos“, vykusį virtualiuoju būdu. Mokinius sveikino ir  komandiniais pasirodymais  džiugino Raseinių Šaltinio progimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Raseinių  rajono Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių rajono Girkalnio pagrindinės mokyklos, Raseinių rajono Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos komandos bei mūsų gimnazijos komanda.  Komandos stebino  ne tik savo nusiteikimu kuo greięiau ir tiksliau atlikti pateiktas užduotis, bet ir savo veiklas puikiai atspindėti komandų pavadinimuose: ,,Poliarinės lapės“, ,,Lyrinis kvartetas“, ,,Petkiukai“ ir kiti.  Komandos turėjo prisistatyti, sukurti šventinius palinkėjimus, atlikti kūrybines bei improvizacines užduotis. Mokinių pasirodymus vertino ,,nykštukų“ vertinimo komisija, kuri skyrė diplomus su nominacijomis. Mūsų gimnazijos komanda ,,VIVO“ laimėjo LINKSMIAUSIOS komandos nominaciją.

Sveikiname ir linkime kūrybinės sėkmės …

Muzikos mokytoja Evelina Budrienė