Mokytojų diena Ariogalos gimnazijoje

Kviečia augti dvasia ir protu,
Moko būti pačiu savimi…
Ji vis žadina laisvę žmonių,
Ji vis ten, kur vaikystė žavi.
Kas ji?
Mokytojo širdis…

Jai vis lemta sutikti mažus,
Prisirišti prie jų ir pamilt…
Užauginti jaunystės sparnus
Ir paspaudus rankas išsiskirt.

Kas ji?
Mokytojo širdis…

Tokiais žodžiais Ariogalos gimnazijoje prasidėjo spalio 5 d. rytas, Mokytojų dienos šventė…

Mokinių tarybos nariai pasitiko mokytojus, kvietė juos šiltos žolelių arbatos puodeliui, paskanauti naminių skanėstų, savo mintis užrašyti Mokytojų knygoje, kuri kasmet pasipildo gražiais mokytojų žodžiais, palinkėjimais kolegoms, pamąstymais…

Tądien sveikinimų ir gėlių žiedų tikrai netrūko.5 a klasės mokinių paruoštas meninis sveikinimas džiugino akis ir širdis Mokytojų kambaryje. Gimnazijos direktorius taip pat tarė sveikinimo žodį, kartu su Gimnazijos tarybos nariais mokytojus pakvietė į jaukų pasibuvimą kartu.

Liko neužmirštos ir pradinių klasių mokytojos. Jas vieną pamoką pakeitė vyresnių klasių mokinių aktyvas su Mokinių tarybos nariais priešaky. Ma-ieji mūsų gimnazijos mokinukai buvo maloniai nustebinti ir kartu smagiai leido laiką dainuodami, žaisdami, piešdami. Šiemet buvo atgaivinta ir dar viena graži tradicija – klasės valandėles vedė abiturientai, trumpam tapę mokytojais.

Be to, Mokinių tarybos nariai kartu su klasių seniūnais dar ruošė ir koncertą-staigmeną. Kiekvienos klasės mokiniai atsakingai galvojo, kokį sveikinimą mokytojams paruošti ir atsakingai tam ruošėsi.

Kocertas prasidėjo svajingais 5 b ir 6 b klasės mokinių Austėjos Milčiūtės ir Ugnės Tamošaitytės kanklių garsiais. Sustoti akimirkai ir susimąstyti privertė 7 a ir 7 b klasės mokinių literatūrinė kompozija. 8 b klasės mokinė Deimantė Juodaitytė skyrė muzikinį kūrinį, fortepijonu sugrojo Jazzu  „Rudens naktis sustojo“ kūrinį. Smagia staigmena tapo II bg klasės vaikinų grupės šokis pagal „Gulbių ežero“ kūrinį. Ib klasės mokinės ne tik skaitė eilėraščius, bet ir dovanojo pačių gamintus atvirukus mokytojams. I ag klasės mišrus choras atliko dainą „Leisk pasveikinti tave“. II ag klasės mokinė Miglė Kulikauskaitė atliko I.Zasimauskaitės dainą „Kol myliu“. Po 8 a klasės literatūrinės kompozicijos apie mokytojus, į sceną linksmai išbėgo ir nuotaikingą daina mokytojams skyrė abiturientės Rasa Povilionytė (IV bg) ir Monika Zakaitė (IV ag). Na, o renginį vainikavo jautriai atliekama Artūro Aleksiejaus (III bg klasė) daina „Aleliuja“.

Dar kartą ačiū už Mokytojų dienos renginių organizavimą 5-8, I-IV  klasių seniūnams, Mokinių tarybos nariams. Kasparui Urbikui (III bg) ačiū už puikų koncerto garsų ir šviesų valdymą.

Mokinių tarybos kordinatorė Aušra Gedgaudienė