Mokyklos darbuotojų išvyka į Kėdainius

2019 m. gruodžio 17 dieną,  pasibaigus pamokoms,  gimnazijos mokytojai bei kiti darbuotojai išvyko į Kėdainius. Išvyka buvo linksma, pilna smagių užsiėmimų ir pramogų.

Vos tik išvažiavus iš miesto centro,  autobusą sustabdė nepaprastas pakeleivis – Kalėdų Senis! Be abejo, tokį pakeleivį privalėjome priimti ir pavėžėti. O pakeleivio nepėsčio būta: jis tuoj pat pažėrė mums konkursų, užduočių, suorganizavo žaidimų. Kelias iki Kėdainių pasirodė labai trumpas.

O Kėdainių rajone, Sirutiškių kaime , mūsų jau laukė kavinė „Raganė“, garsėjanti savo puikiu maistu, ypač rankų darbo virtinukais su ypatingais įdarais. Kavinė gamina net 18 rūšių virtinukus!

Gardžiuodamiesi ragavome įvairių virtinukų, jaukiai, smagiai sėdėdami mėgavomės buvimu drauge.

Po sotaus valgio leidomės pėstute po Kėdainių senamiestį, apžiūrėjome šventines instaliacijas, eglutę, pavaikščiojome įspūdingu pėsčiųjų tiltu per Nevėžį.  Šis tiltas jungia ne tik dvi istorines Lietuvos žemes – Aukštaitiją ir Žemaitiją, kartu jis jungia ir du tikėjimus – Evangelikų reformatų ir Šv. Jurgio bažnyčias. Tad tiltas įspūdingas ne tik savo forma, bet ir prasme.

Namo grįžome pilni gerų įspūdžių. Malonu kartais atitrūkti nuo mokyklos aplinkos, nuo darbo ir tiesiog pasibūti su kolektyvu neįprastoje aplinkoje.

Inesa Petrauskienė, lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja