Mokiniai dalyvavo konferencijoje

Kovo 29 d. Ariogalos gimnazijos mokiniai dalyvavo integruotoje gamtos mokslų konferencijoje „Gamta. Mokslas. Žmogus“, kuri tradiciškai vyko Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje ir pristatė savo atliktus tiriamuosius darbus: Aurimas Vasiliauskas (III a) „Šviesos, sklindančios iš kompiuterio ekrano,  įtaka žmogaus sveikatai“ (darbo vadovė Laima Siliūnienė), Enrika Bakšytė (I a) ir Evelina Vaitkutė (I a) „Ariogalos gimnazijos mokinių vienkartinių indų ir pakavimo maišelių vartojimo įpročiai ir susidariusių  atliekų sunaikinimo problema“ (darbo vadovės: Laima Siliūnienė ir Žaneta Kalėjutė). Pristatę savo ir išklausę kitų mokinių tiriamųjų darbų pristatymus, mokiniai įsitikino, kad bendraamžiai domisi gamtosauginėmis problemomis ir turi minčių, kaip jas spręsti.