Minėjome Tarptautinę mokytojų dieną

Tarptautinė mokytojų diena šiemet buvo gausi renginių. Spalio  3 d. visos Lietuvos pedagogai buvo pakviesti į „Žalgirio“ areną, kurioje vyko įspūdingas Merūno Vitulskio, Dagnos Kondratavičiūtės ir Kauno simfonininio orkestro koncertas.

Spalio 4 d. rajono mokytojai savo šventę  minėjo netradicinėje erdvėje – Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje.  Maestro Liudas Mikalauskas pravedė labai įtaigią ir prasmingą muzikinę-dvasinę pamoką, skirtą tėvo Stanislovo 100-osioms gimimo metinėms paminėti. Šventėje mero A. Griciaus padėkomis buvo apdovanotos ir mūsų gimnazijos mokytojos: matematikos mokytoja medodininkė Irena Gražulevičiūtė (už metodiškai tikslingą ir motyvuojančią ugdomąją veiklą ir aukštus mokinių pasiekimus respublikos mastu) ir anglų kalbos vyresnioji mokytoja Aušra Gedgaudienė (už sėkmingą tarptautinio Erasmus+ projekto „Bullying Free Minds“ įgyvendinimą 2017-2018 m.m., inovatyvią, kūrybišką ugdomąją veiklą ir aukštus mokinių pasiekimus). Seimo Pirmininko pavaduotojo A. Nekrošiaus padėka už nuolatinį ugdymo proceso modernizavimą apdovanotas gimnazijos direktorius Arvydas Stankus.

Spalio 5 d. Ariogalos gimnazijos mokytojams šiltą ir nuotaikingą koncertą dovanojo solistės Evelina D. (7 a) ir Rasa  P. (III b) bei gimnazijos merginų ansamblis (mokytoja Evelina Budrienė).

Ieškokime ir atraskime, aukime ir auginkime! Džiugių akimirkų ne tik per šventes, bet ir kasdienybėje!