LTEAM žiemos festivalis Druskininkuose

 

 

Ariogalos gimnazijos  „Jaunimas gali“ komanda, vasario 1 dieną (šeštadienį), vyko į LTEAM žiemos festivalį 2020 Druskininkuose.  Diena prasidėjo anksti ir gana ilga kelione. Nuvykę  į Snow Areną, susiruošėme, pasiėmėme dalyvio pasus ir laukėme, kol prasidės sportinės veiklos, rungtys. Savo veiklas pradėjome nuo mankštos, o po to ėjome per daug  įvairių, įdomių, niekada nebandytų sportinių rungčių. Turėjome paskatą dalyvauti, nes rinkome taškus dalyvio pase, o  juos galėjome išsikeisti į dovanas, prizus. Šioje renginio dalyje daug sužinojome, išbandėme. Po to vykome į Druskininkų Jaunimo centrą, kuriame darėme užduotis, bendravome, žaidėme, linksmai leidome laiką su dar trimis Jaunimas gali komandomis iš kitų Lietuvos miestelių. Na, o 17 val. 30 min. mūsų laukė X trasos naktinis sprintas (2,6 km). Visi turėjo puikią galimybę išbandyti savo jėgas, galbūt net ir pakonkuruoti. Visi bėgimo  dalyviai buvo apdovanoti medaliais. Atsigavę ir pailsėję po finišo, išvyką užbaigėme Sauliaus Prūsaičio koncertu! Pavargę, bet gerai praleidę dieną, vykome namo. Puikiai ir turiningai praleista diena!

Ema Andriuškaitė I ag