Lietuvos laisvės 30-metis

Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Šią gražią šventę paminėjo ir Ariogalos gimnazijos pradinukai. Kovo 10–osios popietę visų klasių mokiniai bei mokytojos susirinko mokyklos aikštyne. Ten, iš mokinių pagamintų trispalvių vėjo malūnėlių, tarsi saulutė švietė trispalvė širdis. Ji simbolizavo mažųjų Lietuvos piliečių meilę savo kraštui, savo Tėvynei. Vaikų ir mokytojų veiduose negeso šypsenos, ore sklandė pakili nuotaika, nepaisant darganoto oro. Mokyklos bendruomenę prasmingais žodžiais pasveikino direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Norkienė. Smagu buvo išgirsti visus mokinius kartu dainuojant dainas apie Lietuvą, gimtinę, laimingą vaikystę. Tikimės, jog kiekvienas įvertins Kovo 11-osios svarbą Lietuvos istorijoje, mylės ir puoselės savo kraštą, brangins savo šalies nepriklausomybę. (Auksė Jankūnienė, pradinių klasių mokytoja)