Laimingas auksinis bilietas!

Ar esate skaitę knygą „Čarlis ir šokolado fabrikas“? O apsilankę eTwinning šokolado fabrike? Jei ne, tai siūlome glaustai susipažinti su 4 b klasės mokinių vykdytomis veiklomis projekte „Charlie and eTwinning factory“.

Ketvirtokų kelionė prasidėjo, kai netikėtai į jų klasę atkeliavo paslaptingas siuntinys, kuriame mokiniai aptiko ne tik gardžių šokoladinių saldainių, bet ir auksinį bilietą-kvietimą į Willy Wonkos šokolado fabriką. Tačiau atvykę prie eTwinning fabriko vartų, vaikai rado užkoduotas duris. Pasirodo, kad  ne taip paprasta buvo patekti į vidų. Bet ketvirtokai nenuleido rankų! Pristatę save, gimnaziją, gavo kodą, kurį surinkę pravėrė paslaptingąsias duris. O kas laukė už jų…?

Jūs net neįsivaizduojate, kiek nuotykių, iššūkių kelionės metu patyrė ketvirtokai! Jei nebūtų padėję bendraamžiai iš Ispanijos, Graikijos, Lenkijos, Slovėnijos, Turkijos, būtų tekę labai paprakaituoti… Tačiau drauge jokios kliūtys nebaisios, tad mokiniai išradingai įveikė užduotis. Skaitydami knygą „Čarlis ir šokolado fabrikas“, susipažino su jos herojais, atliko testus, dėliojo dėliones, mokėsi valdyti emocijas, naudodami IT įrankius piešė įsivaizduojamą Umpą Loompą, žaidė žaidimus.  Bendradarbiaudami su kitų šalių bendraamžiais, kūrė originalų robotą, savitai piešė bendrą piešinį, maketavo virtualias knygas…

Ne veltui sakoma, kad Kalėdos – stebuklų ir dovanų dalijimosi metas. Tad užbaigdami projektą „Čarlis ir eTwinning fabrikas“, mokiniai apsikeitė su ispanais saldžiais prizais, atvirukais, suvenyrais.

Ketvirtokai nori pasidalyti su jumis savo projekto veiklų akimirkomis. Gero žiūrėjimo! 🙂

Saulė Tiškuvienė, pradinių klasių mokytoja

https://vimeo.com/290937253

https://vimeo.com/296315167

https://www.storyjumper.com/book/index/59885565/Charlie-and-eTwinning-Factory