Kovos su prekybos žmonėmis diena Ariogalos gimnazijoje

Kovos su prekybos žmonėmis dieną Ariogalos gimnazijoje lankėsi Raseinių r. policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio viršininkas Darius Jonaitis. Šia tema jis skaitė paskaitą I-I gimnazijos klasių mokiniams. Pareigūnas priminė prekybos žmonėmis sąvokas, apibūdino jų reikšmes, supažindino su šiuolaikinės vergovės būdais, verbavimo formomis.

Remdamasis mūsų šalies gyventojų, patekusių į prekybos žmonėmis pinkles, atvejais, argumentuotai ir taikliai įvardijo priežastis. Policijos atstovas akcentavo tinkamą žmogaus pasirinkimą nuo pat vaikystės, elgesio, saugumo svarbą. Jis pabrėžė, kaip svarbu būti budriems, apie savo buvimo vietą informuoti šeimos nariu. D. Jonaitis sakė, kad ištikus nelaimei visuomet reikia ieškoti pagalbos.

Ariogalos gimnazijos socialinė pedagogė R. Draukšienė