Kovo 11-osios minėjimas

Ariogalos gimnazijos pradinių klasių mokiniai, mokytojos, tėveliai paminėjo 29-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines ir prisijungė prie kasmetinės pilietinės iniciatyvos „Gyvasis tautos žiedas“. Visa pradinukų bendruomenė sugiedojo Lietuvos himną ir, rankose laikydami trispalves širdeles, sudarė „Gyvąjį tautos žiedą“.

Po pamokų mokiniai rinkosi į aktų salę, kur vyko šventinis koncertas „Dainuoju Lietuvai“. Koncertą skambiomis dainomis pradėjo mažieji dainorėliai, vadovaujami vadovės Džiuljetos Banienės. Visų klasių mokiniai atliko dainas apie Lietuvą, Tėvynę, gimtinės grožį. 3 b klasės šokėjėliai pašoko lietuvių liaudies šokį.

Šventėje dalyvavo gimnazijos direktorius Arvydas Stankus.  Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Norkienė pasidžiaugė, kad nemažai mokinių dalyvavo  „Pasaulio pažinimo“ olimpiadoje 2–4 klasių mokiniams, kurią organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Lietuvos geografijos mokytojų asociacija (LGMA). Mokiniams, užėmusiems prizines vietas, pavaduotoja įteikė padėkas.

Gimnazijos direktoriaus padėkomis buvo apdovanoti ir raštingiausio pradinuko konkurso „Rašau diktantą – 2019“ laureatai: Milena Vaitkutė 1 b, Ugnė Morkutė 2 a, Justė Kazlauskaitė 3 b, Anita Gedgaudaitė 4 b. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Norkienė pasidžiaugė  2 a klasės mokiniu Nedu Jusiumi, kuris dalyvavo rajoniniame pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse „Gimtinės spalvos“ ir tapo laureatu.

Pradinukai masiškai, patraukliai ir žaismingai paminėjo  svarbią mūsų valstybės istorinę datą ir suprato, kad laisvė nėra duotybė –  už ją reikia kovoti ir aukotis, ja reikia rūpintis, ją puoselėti ir dėl jos dirbti kiekvieną dieną.

Auksė Jankūnienė, pradinių klasių mokytoja