Kovo 11-ąją pagerbti Raseinių kraštą garsinę jaunimo atstovai

 Savivaldybės didžiojoje salėje iškilmingas Raseinių rajono savivaldybės tarybos 66-asis posėdis prasidėjo valstybės himnu. Salėje susirinkusius Tarybos narius, administracijos darbuotojus ir visuomenės atstovus vienos svarbiausių valstybinių švenčių proga pasveikino Savivaldybės meras Algirdas Gricius. Antroji posėdžio dalis buvo skirta garbingiausio rajone jaunimo apdovanojimo – „Auksinio lūšiuko“ – teikimo ceremonijai. Jos vedėjas, Savivaldybės tarybos narys Edgaras Juška, paskelbė nominacijų pavadinimus ir jų laimėtojus, kuriuos išrinko mero potvarkiu sudaryta vertinimo komisija. „Auksinio lūšiuko“ statulėlės, simbolizuojančios Raseinių rajono savivaldybės herbą, buvo skirtos aktyviausiems ir Raseinių kraštą garsinantiems jaunimo atstovams už ypatingus praėjusių metų pasiekimus: Raseinių krašto garsinimą mokslo srityje; Raseinių krašto garsinimą meno srityje; aktyvų savanorystės kultūros plėtojimą Raseinių krašte.

Sveikiname Augustę ir Robertą Žikaites, kurioms įteiktos „Auksinio lūšiuko“ nominacijos už Raseinių krašto garsinimą sporto srityje.