Konkursas-paroda „Žiemos karpiniai“

Raseinių r. Ariogalos gimnazijoje vyko kalėdinis konkursas-paroda ,,Žiemos karpiniai“. Konkurse dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai iš Raseinių r. Ariogalos gimnazijos, Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Raseinių r. Ilgižių mokyklos- daugiafunkcio centro ir Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“. Konkursui darbus pateikė pradinių klasių mokiniai iš Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Raseinių r. Ariogalos gimnazijos, Raseinių r. Betygalos Maironio gimnazijos,  Raseinių r.  Ilgižių mokyklos-daugiafunkcio centro. Akį džiugino net 158 kūrybiniai darbai.

Konkurso dalyvius ir svečius pasveikino Ariogalos gimnazijos 3 a  klasės mergaičių ansamblis, vadovaujamas mokytojos Ritos Urbonienės. Mergaitės atliko dainą „Man patinka Kalėdos“. 2 a klasės mokinių mišrus ansamblis, kurį paruošė mokytoja Daiva Stankienė, padainavo dainą „Din dilin“.

Ariogalos gimnazijos direktorius Arvydas Stankus pasidžiaugė, kad šis renginys turi gilias tradicijas. Jau daug metų visus dalyvius džiugina nuostabūs karpiniai, jų gausa bei gražus ir nuoširdus mokinių, jų tėvelių ir mokytojų bendradarbiavimas. Renginio vedėjos – 4 a klasės mokinės Elizos Aputytės – skaitomas eilėraštis privertė visus susimąstyti apie Advento laikotarpį, pajusti artėjančių šv. Kalėdų dvasią.

Konkurso komisijos pirmininkė Aldona Norkienė pasveikino visus renginio dalyvius artėjančių švenčių proga ir pranešė, kad apdovanojimus gaus net 15 laureatų.  Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomus, atminimo dovanėles bei rėmėjų padovanotus saldumynus laureatams įteikė Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Saulė Sitavičienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Norkienė. Apdovanojimai atiteko Luknei Krištopaitytei (Raseinių r. Ariogalos gimnazija, PUG), Smiltei Jasiulytei (Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazija, PUG), Austėjai Mažaikaitei (Raseinių  lopšelis-darželis „Liepaitė“, PUG), Nedui Jonuškai  (Raseinių r. Ariogalos gimnazija, 1 b kl.), Nojui Tarosui (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla, 1 kl.), Gretai Jokūbauskaitei (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, 1 kl.), Auksei Jucytei (Raseinių r Ariogalos gimnazija, 2 b kl.), Paulai Vygantei (Raseinių r. Ariogalos gimnazija, 2 a kl.), Viltei Barauskaitei (Betygalos Maironio gimnazija, 2 kl.), Ugnei Jociūtei (Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras, 3 kl.), Inetai Šliužaitei   (Raseinių r Ariogalos gimnazija 3 a kl.), Rusnei Maciulevičiūtei (Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija, 3 kl.), Vakariui Verpetinskiui (Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras, 4 kl.), Loretai Radavičiūtei (Raseinių Šaltinio progimnazija, 4  kl.), Viltei Martinaitytei (Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla, 4 kl.).

Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Saulė Sitavičienė džiaugėsi, kad tęsiasi ši graži tradicija, kad turime galimybę prieš didžiąsias metų šventes kasmet susitikti šiame prasmingame renginyje. Šventišką nuotaiką dovanojo solistės Elizos Aputytės atliekama giesmė „Tyli naktis“. Jai pritarė visi šio gražaus renginio dalyviai.

Organizacinė grupė – Aldona Zajančkauskienė, Daiva Stankienė,  Rita Urbonienė, Auksė Jankūnienė – dėkoja visiems konkurso dalyviams, jų tėveliams, mokytojams, svečiams. Nuoširdžiai dėkojame ir mūsų renginio rėmėjui –  Ariogalos gimnazijos bendruomenės ir tėvų klubui „Santaka“. Linkim kūrybingų ir prasmingų ateinančių metų, ramių, jaukių ir džiugių šv. Kalėdų.

Auksė Jankūnienė, pradinių klasių mokytoja