Kelias į sėkmę Ariogalos gimnazijoje

Gegužės 22 dieną Raseinių r. Ariogalos gimnazijoje 7 rajono ugdymo įstaigų komandos dalyvavo ekonomikos konkurse ,,Kelias į sėkmę“ ir „Verslo idėjų mugėje“.

Tai tradicinis konkursas, kurio metu skatiname mokinių domėjimąsi ekonomikos mokslu, verslumo įgūdžių ugdymu, įgytų ekonomikos žinių taikymu kasdieniniame gyvenime, siekiame  bendravimo, bendradarbiavimo, derybų, lyderystės  įgūdžių lavinimo, skatiname mokinių kūrybingumą, išradingumą.

Komandų dalyviai sprendė užduotis, lyderiai dalyvavo konkurse, kūrybiškai pristatė verslo idėją, dalyvavo Ariogalos gimnazijos absolvento, UAB „Euroimportas“ vadovo Aurimo Liaugodo paskaitoje apie plataus vartojimo prekių importą, inovacijos prekyboje.

2019 m. konkurso nugalėtoja Raseinių Jono Žemaičio gimnazijos komanda, II ir III vietos laimėtojai – Ariogalos gimnazijos komandos.

Dėkojame dalyvavusioms konkurse komandoms ir jas ruošusioms mokytojoms iš Raseinių r. Betygalos Maironio ir Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijų, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos.

        Ačiū organizatoriams Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybai, Raseinių rajono ekonomikos mokytojų  metodiniam būreliui ir Raseinių r.  Ariogalos gimnazijai.

 Ariogalos gimnazijos mokytoja Rasa Zakatė