Kaziuko mugė – 2020

Ariogalos gimnazijos pradinių klasių mokiniai, mokytojos, tėveliai kasmet rengia Kaziuko mugę. Tai puiki proga mažiesiems kartu su tėveliais, mokytojomis kūrybingai pasidarbuoti, o po to pasijusti šauniais mugės prekeiviais ir pirkėjais. Mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės.

Kovo 6 dieną po pamokų visi rinkosi į aktų salę su savo prekėmis, kruopščiai dėliojo jas. Salėje skambėjo muzika, šurmuliavo pirkėjai, derėjosi su prekeiviais, o pardavėjai kvietė pirkti, reklamavo savo prekes. Įpusėjus mugei, buvo galima įsigyti prekių už mažesnę kainą, nes tie, kurie norėjo parduoti savo gaminius, sumažino kainas.

Mugėje lankėsi gimnazijos direktorius Arvydas Stankus, mokinių tėveliai, seneliai. Pirkėjai Kaziuko mugėje galėjo įsigyti rankų darbo suvenyrų, nėrinių, papuošalų, gėlių, žaislų. Smaližiams buvo didžiulis pasirinkimas įvairiausių skanėstų. Mugės metu ir prekeivius, ir pirkėjus lydėjo puiki nuotaika.

Tokie renginiai skatina ir ugdo kūrybiškumą, verslumą, bendravimo įgūdžius, suburia bendrai veiklai visą šaunią pradinukų bendruomenę.

Auksė Jankūnienė, pradinių klasių mokytoja