Kaziuko mugė – 2019

Labai graži šių  dienų tradicija – rengti vaikų Kaziuko mugę. Tai puiki proga mažiesiems kūrybingai pasidarbuoti, o po to pasijusti šauniais mugės prekeiviais ir pirkėjais. Tad kovo 1 d. Ariogalos gimnazijos pradinukų korpuse vyko tradicinė Kaziuko mugė. Mokiniai su dideliu nekantrumu laukė šios šventės. Visą savaitę mokiniai ruošėsi mugei: jie drauge su tėveliais gaminosi prekes, reklamas, puošė prekyvietes.

Mugėje lankėsi gimnazijos direktorius Arvydas Stankus, mokinių tėveliai, seneliai. Pirkėjai Kaziuko mugėje galėjo įsigyti rankų darbo suvenyrų, vaško, molio gaminių, nėrinių, papuošalų, gėlių, žaislų. Smaližiams buvo didžiulis pasirinkimas įvairiausių skanėstų, medaus. Mugės metu ir prekeivius, ir pirkėjus lydėjo puiki nuotaika!

Auksė Jankūnienė, pradinių klasių mokytoja