Kalėdų belaukiant

Gruodžio 10 dienos rytmetį Ariogalos gimnazijos pradinukai sulaukė kalėdinės staigmenos. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aldona Norkienė, pasitarusi su pradinių klasių mokytojomis, užsakė iš Kultūros paso renginių sąrašo „Drakoniuko teatro“ spektaklį vaikams „Stebuklinga adata“.

Šio spektaklio metu vaikai susipažino su siuvėju, kuris savo stebuklingos adatos dėka siuva pasakų personažams stebuklingus apdarus. Deja, praradęs savo adatą, siuvėjas negali pagelbėti į keblią situaciją pakliuvusiam Kalėdų Seneliui. Kokį sprendimą ras siuvėjas ir elfė? Ar tikrai reikia stebuklingos adatos norint sukurti stebuklingus rūbus? Į šiuos klausimus atsakymą mokiniai rado pažiūrėję šią  linksmą pasaką. Jie suprato, kad stebuklus kuriame mes patys. Tik reikia labai stipriai tikėti ir norėti.

Spektaklyje skambėjo nuotaikingos dainos, vaikai drauge su veikėjais sprendė problemą. Labiausiai visi džiaugėsi sulaukę Kalėdų Senelio, kartu šoko, žaidė žaidimus. Kalėdų Senelis palinkėjo vaikams linksmų ateinančių švenčių ir pažadėjo, kad kiekvienas po eglute šv. Kalėdų rytą ras dovaną, kurios labai trokšta.

 

Auksė Jankūnienė, mokytoja