Kalėdų belaukiant

Šv. Kalėdų laukimo laikas ypatingas.  Šviečia papuoštos eglutės, mirga girliandos. Taip norisi būti geresniems, užjausti,  padėti. Gruodžio 20 dieną Ariogalos gimnazijoje vyko adventinė popietė ,,Laiko ratu“ bei kalėdinė akcija ,,Iš širdies“, kur vyravo ypatingas džiaugsmu pripildantis jausmas, nuoširdžios šypsenos, visa apimantis jaukumas bei šiluma.

Ne veltui kunigas R.Doveika teigia:  ,,Kai turiu gyvenime į ką atsiremti ir kas man padeda būti tuo, kas aš esu, yra gera nubusti. Jautiesi ryte nubudęs žmogumi, nes žinai, kad šiandien sutiksi kitus žmones, su kuriais kursi pačią nuostabiausią istoriją, šiandieninę istoriją, kuri niekada gyvenime nebus pakartota.”

Šiais metais šventinę programą paruošė lietuvių kalbos ir literatūros  mokytoja Vilma Šegždienė su 5 b klase ir 6 b klasės mokiniu Marijumi.  6 ir 8 klasių mokiniai pagamino šventinius sveikinimus, ant kurių užrašė palinkėjimus kiekvienam  dalyviui. Renginyje  eilės, žaidimai, senoviniai papročiai, pasakojimai, muzikiniai intarpai sujungė visus buvusius maloniai ir linksmai bendrystei belaukiant  šv. Kalėdų.

Kalėdinė nuotaika, dovanėlės, skirtos mokiniams, kuriems norėjome suteikti šventinio džiaugsmo –  toks kalėdinės akcijos ,,Iš širdies“ tikslas. Kiekvienais metais  ji organizuojama Raseinių r. Ariogalos gimnazijoje. Džiaugiamės, kad šiais metais prie šios gerumo šventės prisijungė ir buvęs gimnazijos mokinys Aurimas, kurio dėka pas vaikus atkeliavo kalėdinės dovanėlės. Ši akcija mus moko dalintis gerumu, pamatyti šalia. Ačiū visiems, kurie palaiko mūsų sumanymus.

Ariogalos gimnazijos socialinė pedagogė Rima Draukšienė