Kalėdinio stebuklo diena

Gruodžio 18 diena Ariogalos gimnazijos pradinukams buvo ypatinga. Tai – kalėdinio stebuklo diena. Iš ryto rinkosi mokiniai šventiškai nusiteikę, su spalvingomis kaukėmis, o kartu su jais ir tėveliai, nešini skanumynais ir kitomis vaišėmis. Visi ruošėsi susitikimui su Kalėdų seneliu.

Visų taip laukiamas Kalėdų senelis atvyko kartu su švenčių centro „Mažasis genijus“ aktoriais. Jie atvežė PUG, pirmų ir antrų klasių mokiniams nuotaikingą programą “Besmegenio Olafo ir princesės Elzos kelionė”.

Besmegenis Olafas, gerai žinomas iš animacinio filmuko „Ledo šalis“, labai smalsus ir jam viskas įdomu. Visi žino, kad jis svajoja išvysti vasarą. Elza jį bando atkalbėti, bet jis nieko nenori klausytis. Tad ji kreipiasi į vaikus, kad atkalbėtų Olafą nuo pavojingos kelionės. Juk Olafas net neįtaria, kad  vasarą būna karšta ir jis gali virsti balute! Elza ir Olafas ateina į eglutės įžiebimo šventę, susipažįsta su Kalėdų seneliu, drauge su vaikais linksminasi. Olafui taip smagu, kad jis pamiršta apie vasarą.

Trečiokams ir ketvirtokams aktoriai parengė žaidybinę kalėdinę programą „Snieguolė – kinomanė“.

Šiuolaikiška Snieguolė susidomėjo filmais. Ištisas dienas žiūri televizorių.
Kalėdų senelis susirūpinęs, nes jo anūkė – kinomanė. Vietoj to, kad ruoštųsi Kalėdoms, ji neatsitraukia nuo televizoriaus ekrano. O šventės metu ji nuolatos persirengia įvairiausiais kostiumais ir dalinasi įspūdžiais apie matytus filmus. Vaikams tai labai patinka, o Kalėdų senelis nerimauja: „Kaip gi mūsų tradicijos?“. Tikėkimės, kad Kalėdų Senelis ir vaikai įkalbės Snieguolę Kalėdas sutikti pagal visas tradicijas – su kalėdiniais žaidimais ir dovanomis…

Kalėdų senelis kiekvienai klasei padovanojo po pilną maišą dovanų, kurių taip laukė vaikai. Visi nusifotografavo su Kalėdų seneliu, Olafu, Elza, Snieguole ir nuskubėjo į klases.

Klasėse mokiniai išsidalino dovanėles, deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, dėkojo tėveliams ir vaišinosi jų atneštais gardumynais. Vaikai žiūrėjo kalėdinius filmukus, juos aptarė bei piešė labiausiai patikusius veikėjus. Visi džiaugėsi kalėdinio stebuklo diena, nes tokia diena metuose tik viena.

Dėkojame visiems mokinių tėveliams už nuostabias kaukes, dalyvavimą šventėje, gražų bendravimą bei bendradarbiavimą, linkime džiaugsmingų šv. Kalėdų ir mažų  kalėdinių stebuklų.

Auksė Jankūnienė, pradinių klasių mokytoja