Kalėdiniai sveikinimai tarptautinių projektų eTwinning partnerių dalyviams

Nepaisant uždarytų mokyklų ir sudėtingos COVID-19 situacijos, pajutome ir pasidalinome Kalėdine dvasia su daugeliu mokylų.

Prieš pat Kalėdas Raseinių r. Ariogalos gimnazija dalyvavo tarptautiniuose projektuose eTwinning „Christmas card changing“ ir „Sharing Christmas“. Pasitinkant gražiausias metų šventes, labai aktyviai dalyvavo pradinių klasių moksleiviai kartu su savo mokytojomis, taip pat ir vyresnių klasių moksleiviai kartu su dailės mokytoja Lijana Raginskiene. Visi gaminome atvirukus įvairiomis priemonėmis, parašėme linkėjimus anglų bei lietuvių kalbomis.

Kalėdiniai rankų darbo atvirukai ir sveikinimai iškeliavo pas projekto partnerius į 10 šalių (Ukraina, Slovakija, Kroatija, Italija, Prancūzija, Ispanija, Romunija, Lenkija, Čekija, Turkija) taip pat ir Lietuvoje ir pasiekė 21 mokyklą ir darželį.

Taip pat sulaukėme daugybės nuostabių atvirukų ir sveikinimų iš projekto dalyvių.

Bibliotekininkė ir būrelio vadovė Simona Bartkienė