Kalėdinė akcija

Ariogalos gimnazijos mokiniai bei darbuotojai  jau dvidešimt metų vykdo kalėdines akcijas,  lankydami sergančiuosius Ariogalos slaugos ir palaikomojo gydymo ligoninėje.

Šių metų gruodžio 11d. būrelis mokinių su socialine pedagoge vėl aplankė šios gydymo įstaigos ligonius. Eiliuotais posmais ir giesmėmis sveikinome sergančiuosius su artėjančiomis šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais, skyrėme jiems savo nuoširdumą ir  dalijome šventinį džiaugsmą. Kiekvienam ligoniui padovanojome po pyrago gabalėlį, atviruką, megztą  nykštuką. Pasveikinome ir ligoninės personalą.

Nuoširdžiai dėkojame Ariogalos ir kitų šalies lopšelių darželių  auklėtiniams bei jų vadovams už nuostabius kalėdinius atvirukus. Už purius pyragus tariame ačiū valgyklos darbuotojoms. Už linksmus nykštukus dėkojame mūsų bendruomenės narei Daivai Beržinskienei. Ačiū dailės mokytojai Lijanai Raginskienei ir jos mokiniams už stebuklingą namelį.

Visų mūsų geri norai ir darbai padeda sukurti šventinį džiugesį, kurio visi trokštame.

Ariogalos gimnazijos 8 a klasės mokinė Deimantė Budrytė