Kalėdinė akcija ,,Iš širdies“

Adventas – metas, kai norisi burtis draugėn, ieškoti sutarimo, jaukumo, bendros veiklos, vidinės šilumos.  Belaukiant jaukiausių metų švenčių visi norime būti geresni, dosnesni. Norime, kad mus lydėtų gera nuotaika. Linksmas, nuoširdus bendravimas, dėmesys vienas kitam ir yra gražiausia kalėdinė dovana.

Gruodžio 17 d. gimnazijoje vyko kalėdinė akcija „ Iš širdies“. Jos metu 6 b klasės mokiniai, 7 b klasės mokinė Viktorija, 5 a klasės mokinė Kamilė, vadovaujami lietuvių kalbos mokytojos Vilmos Šegždienės savo menine programa sveikino čia pakviestus mokinius. Mokiniai dainavo, skaitė literatūrines kompozicijas, žaidė žaidimus, pagilino žinias apie senolių tradicijas bei papročius.  Visi stengėsi įminti  mįsles, minkles ir  išspręsti sudėtingus galvosūkius. Geros nuotaikos niekam netrūko. Nugalėtojams  buvo skiriami prizai. Renginyje apsilankęs gimnazijos direktorius Arvydas Stankus sveikino susirinkusius dalyvius ir po eglute pastebėjo didžiulę stebuklingą kepurę  su dovanomis ir, žinoma, jas išdalino…

Pabandykime jau prieš šventas Kalėdas pradėti dalintis, rūpintis, nuoširdžiai dėkoti, dovanoti, atsiprašyti tų, kuriuos įskaudinome, susitaikyti, visų pirma, su savimi ir su tais, su kuriais jaučiame turintys susitaikyti. Darykime gerus darbus, nesitikėdami atlygio. Tai labai didelė dovana.

Rima Draukšienė, Ariogalos gimnazijos socialinė pedagogė