JuniorBEC

Respublikinis renginys – konkursas, skatinantis jaunąją kartą domėtis inžineriniais mokslais. Tai universiteto, įmonių ir studentų bendromis jėgomis sukurta aplinka, kurioje moksleiviai supažindinami su technologijų ir verslo pasaulio inovacijomis.

Renginį organizavo KTU studentų organizacija BEST Kaunas. Komandos, sudarytos iš keturių mokinių bei jiems atstovaujančio mokytojo, savose mokyklose sprendė partnerių pateiktas inžinerines užduotis, naudodamiesi gautomis medžiagomis ir įrankiais. Pagrindinė užduotis — sukonstruoti veikiantį vandens fontaną. Taip pat turėjome užduočių, už kurias buvo skirti papildomi taškai. Gautą rezultatą komandos pristatė virtualioje aplinkoje universiteto bei partnerių atstovų sudarytai komisijai.

Mūsų gimnazijai atstovavo dvi komandos: „Keturguba Jėga“ (II a gimnazijos klasės mokiniai Violeta Dubinkaitė, Evelina Dubauskaitė, Tautvydas Tiškus, Dovydas Dabašinskas, mokytoja Dalė Ūselienė) ir „DED’B“ (IV b gimnazijos klasės mokiniai Domantas Labutis, Eitautas Tamošaitis, Domantas Mūras, Benas Arlauskas, mokytoja Laima Siliūnienė).

Džiaugiamės rezultatu – komanda „Keturguba Jėga“  užėmė III vietą.

Dėkojame KTU, partneriams ir mokytojams už suteiktą galimybę dalyvauti renginyje ir gauti įdomios patirties.

II a gimnazijos klasės mokinė Violeta Dubinkaitė