“Fun Tasks”

Jau tapo tradicija, kad lapkričio mėn. į Ariogalos gimnaziją renkasi rajono ketvirtų klasių komandos linksmai praleisti laiką ir išbandyti savo jėgas anglų kalbos konkurse “Fun Tasks”. Konkursas organizuotas jau devintą kartą, siekiant: ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, brandinti kūrybiškumą, saviraišką, pažinti kalbą kaip tautos kultūros išraišką, gebėti keistis informacija, idėjomis, nuomonėmis, požiūriais, plėtoti mokinių anglų kalbos komunikacinius gebėjimus, skatinti mokinių norą mokytis anglų kalbos, sudaryti sąlygas gabiems mokiniams atsiskleisti ir pademonstruoti savo anglų kalbos gebėjimus, skatinti mokytojų iniciatyvą rengiant mokinius.

Lapkričio 8-ąją į Ariogalos gimnaziją atvyko svečių iš Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos. Konkurso dalyvius pasveikino gimnazijos direktorius Arvydas Stankus.

Šį kartą anglų kalbos žinios buvo tikrinamos įvairiomis linksmomis užduotimis „Derliaus“ tema. Besivaržančios 5 komandos minė mįsles, abėcėlės tvarka dėliojo žodžius, sprendė kryžiažodžius, išklausę dainelę, pildė trūkstamus žodžius, žaidė „Taip. Ne“, spėjo vaisių / daržovių pavadinimus.

Visų komandų dalyviai nuoširdžiai stengėsi kuo geriau atlikti užduotis. Komisijai taip pat teko paplušėti vertinant atliktus darbus. Deja, prizinės vietos tik trys ir jas tarpusavyje pasidalino šios komandos: 3-oji vieta atiteko Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos komandai (mok. Laima Borkertaitė), Raseinių r. Ariogalos gimnazijos 4 b klasės komandai – 2-oji, o 4 a klasės komandai – 1-oji (mok. Renata Jocienė).

Prizininkai buvo apdovanoti Raseinių švietimo centro dovanomis bei diplomais. Už aktyvų dalyvavimą, gerą nuotaiką, įdėtas pastangas visi konkurso dalyviai gavo AVM klubo „Santaka“ saldžias dovanėles.

Organizatorės Renata Jocienė ir Aušra Gedgaudienė