Fizinio aktyvumo programa

Lapkričio mėnesį 5-6 klasių mokiniai, lydimi auklėtojų,  pagal projektą „Fizinio aktyvumo programa vyresniųjų klasių moksleiviams“ turėjo galimybę išvykti į Kauno plaukimo mokyklą, esančią Kaune, Demokratų g. 4.  Kiekvienas mokinukas tobulino savo plaukimo įgūdžius: nuo mokymosi  laikytis ant vandens iki taisyklingo plaukimo. Mokiniams  plaukimo treneriai skyrė konkrečias užduotis pagal kiekvieno gebėjimus ir drąsą. Rezultatai buvo stulbinantys, jau  per antrą  pamokėlę mokiniai vieni su mažučiais plūdurais, kiti be jų, plaukė per  visą baseiną, kurio gylis 3,8 metro.

Mokiniai liko sužavėti. Jie nuoširdžiai džiaugėsi suteikta galimybe pasitreniruoti tikrame baseine, susitikti su tikrais treneriais, kurie išugdė tokius olimpinių žaidynių dalyvius, kaip Vytautą Janušaitį (Atėnai 2004, Pekinas 2008, Londonas 2012),  Gintarę Venčkauskaitę ( Londonas 2012) ir kt.  Ačiū Ariogalos gimnazijai už suteiktą galimybę ir tikimės dar ne kartą ten nuvykti…

Irma Buividienė, 6 a klasės vadovė